fbpx

4Move Champions Camp

Fotografia eventowa z imprezy firmowej w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim podczas której pojawił się sam Jerzy Dudek – bramkarz reprezentacji Polski.

Kategoria:

Impreza firmowa Champions Camp, została zorganizowana dla najlepszych pracowników 4Move. Całe wydarzenie zostało przeprowadzone  w piłkarskim klimacie, ponieważ 4Move został  sponsorem reprezentacji i Pucharu Polski w polski w piłce noznej.

Jednym z głównych gości imprezy był między innymi Jerzy Dudek, oraz Adam Nawałka – trener reprezentacji Polski. Tego wieczoru zaprezentowano również pokaz świateł i tańca, a dla fanów rywalizacji przygotowano również konsole do gier, na której można było rywalizować w meczu piłki nożnej.

Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowiecki 

Hotel Mazurkas znajduje się ok. 30 min samochodem od centrum Warszawy. Miałem okazję uczestniczyć w kilku wydarzeniach organizowanych w tym miejscu, również jako gość. Jest to dobrze skomunikowane miejsce w obrębie Warszawy, w którym można zorganizować szkolenia, konferencje czy imprezy firmowe. 

Za każdym razem byłem pod wielkim wrażeniem obsługi i organizacji eventów w tym miejscu. Tego dnia fotografowałem imprezę firmową dla najlepszych pracowników marki 4Move. 

Sala w której odbywała się część officialna znajdowała się w części z wysokimi przeszkolnymi sufitami. Panował półmrok, który został przełamany delikatnym oświetleniem i dobrze wyeksponowaną i nagłośnioną scena wyposażoną w telebim. 

Dudek dance

Gościem specjalnym wydarzenia był bramkarz reprezentacji Polski – Jerzy Dudek, który pojawił się na scenie by między innymi odpowiedzieć na pytania przybyłych gości. Bez problemu również zaprezentował swój popisowy numer – Dudek Dance. 

Po części oficjalnej Dudek nie uciekł jak typowa gwiazda, tylko przywitał gości po zejściu ze sceny i zamienił kila słów z uczestnikami eventu. Oczywiście nie zabrałkło wspólnych zdjęć i autografów. Jeden z nich nawet zostawił na plecach koszuli jednego z uczestników.

Taniec z laserami

Inną z atrakcji tego wieczoru był pokaż laserów przygotowany przez zespół taneczny. Rozpoczęło się ciekawie, w lekkim półmroku, a potem było tylko jeszcze lepiej. 

Na sale wspusczono dużo ciężkiego dymu i jeszcze bardziej zgaszono światła, aby zaprezentować nie tylko światła, ale również lasy. Efekt przypominał po części miecze świetlne z gwiezdnych wojen, ale zamiast walki, pokazano je w tańcu.

Impreza na parkiecie

Reszta imprezy odbywała się już na parkiecie tanecznym, gdzie każdy miał okazje się wyszaleć. Na tym moja praca jako fotograf eventowy już dobiegała końca.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski