4Move Champions Camp

Fotografia eventowa z imprezy firmowej w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim podczas której pojawił się sam Jerzy Dudek – bramkarz reprezentacji Polski.

Kategoria:

Impreza firmowa Champions Camp, została zorganizowana dla najlepszych pracowników 4Move. Całe wydarzenie zostało przeprowadzone  w piłkarskim klimacie, ponieważ 4Move został  sponsorem reprezentacji i Pucharu Polski w polski w piłce noznej.

Jednym z głównych gości imprezy był między innymi Jerzy Dudek, oraz Adam Nawałka – trener reprezentacji Polski. Tego wieczoru zaprezentowano również pokaz świateł i tańca, a dla fanów rywalizacji przygotowano również konsole do gier, na której można było rywalizować w meczu piłki nożnej.

Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowiecki 

Hotel Mazurkas znajduje się ok. 30 min samochodem od centrum Warszawy. Miałem okazję uczestniczyć w kilku wydarzeniach organizowanych w tym miejscu, również jako gość. Jest to dobrze skomunikowane miejsce w obrębie Warszawy, w którym można zorganizować szkolenia, konferencje czy imprezy firmowe. 

Za każdym razem byłem pod wielkim wrażeniem obsługi i organizacji eventów w tym miejscu. Tego dnia fotografowałem imprezę firmową dla najlepszych pracowników marki 4Move. 

Sala w której odbywała się część officialna znajdowała się w części z wysokimi przeszkolnymi sufitami. Panował półmrok, który został przełamany delikatnym oświetleniem i dobrze wyeksponowaną i nagłośnioną scena wyposażoną w telebim. 

Dudek dance

Gościem specjalnym wydarzenia był bramkarz reprezentacji Polski – Jerzy Dudek, który pojawił się na scenie by między innymi odpowiedzieć na pytania przybyłych gości. Bez problemu również zaprezentował swój popisowy numer – Dudek Dance. 

Po części oficjalnej Dudek nie uciekł jak typowa gwiazda, tylko przywitał gości po zejściu ze sceny i zamienił kila słów z uczestnikami eventu. Oczywiście nie zabrałkło wspólnych zdjęć i autografów. Jeden z nich nawet zostawił na plecach koszuli jednego z uczestników.

Taniec z laserami

Inną z atrakcji tego wieczoru był pokaż laserów przygotowany przez zespół taneczny. Rozpoczęło się ciekawie, w lekkim półmroku, a potem było tylko jeszcze lepiej. 

Na sale wspusczono dużo ciężkiego dymu i jeszcze bardziej zgaszono światła, aby zaprezentować nie tylko światła, ale również lasy. Efekt przypominał po części miecze świetlne z gwiezdnych wojen, ale zamiast walki, pokazano je w tańcu.

Impreza na parkiecie

Reszta imprezy odbywała się już na parkiecie tanecznym, gdzie każdy miał okazje się wyszaleć. Na tym moja praca jako fotograf eventowy już dobiegała końca.Zobacz również


Dodaj komentarz