fbpx

Event Motoroli w miasteczku Orange

Relacja eventu Motoroli w miasteczku Orange podczas którego zaprezentowano możliwości przystawek MotoMods w praktycznym zastosowaniu.

Kategoria:

W Pażdzierniku 2018 Motorola zorganizowała event promujący jej rozwiązania w dość niecodzienny sposób. Przy wykorzystaniu telefonów Moto Z2 i Moto Z3 i kilku innych modeli. Zaprezentowano kilka ciekawych rozwiązań z wykorzystaniem przystawek „Moto Mods” które można podłączyć do telefonu. Tak powstały 3 specjalne stoiska w miasteczku Orange.

00026 fotograf eventowy miasteczko orange motorola - Urbanflavour.pl

Moto Mood HasselBlade

Na pierwszym z nich zaprezentowano możliwości aparatu HasselBlade który możemy dołączyć do telefonu i zrobić zdjęcia wysokiej jakości, wykorzystując przy tym zoom optyczny, który ciężko uświadczyć w aparacie telefonów komórkowych. Powstała tam ścianka ze śmiesznymi gadgetami do nagrywania filmów które chwilę póżniej można było obejrzeć w mini-kinie, gdzie działała kolejna przystawka Moto Mood z projektorem. Przy okazji, przed każdym takim seansem można było dostać mały popcorn. Fajnie, co?

Nagrody

Każdy kto odwiedził kino, poza popcornem otrzymywał również dodatkową nagrodę w postaci sportowych słuchawek Motorola.

Słodkie śniadanko

Przy okazji, że zaczynaliśmy wcześniej, to pomyślano również o porannej słodkiej przekąsce – babeczkach i kawie, gdzie również można było sprawdzić możliwości przystawki JBL Moto Mod i kamery 360. Wszystko było pyszne, a ludzie uśmiechnięci. Lubię takie eventy!Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski