fbpx

Spotkanie fanów marki honor

Kategoria:

Fotorelacja ze spotkania fanów smartfonów marki Honor odbyło się po raz pierwszy w Warszawie, w klubie Level 27 który znajduje się w jednym z warszawskich wierzowców.

Pierwsze tego typu spotkanie w Warszawie

Tego dnia można było sprawdzić nowości i przetestować nadchodzące modele, zobaczyć nowe wersje kolorystyczne telefonów. Osobiście można było także porozmawiać z przedstawicielami i samym szefem marki Honor. Goście wymieniali się spostrzeżeniami na temat telefonów i rozwiewali swoje wątpliwości. Żadko zdarza się taka okazja, więc można było im tego pozazdrościć.

Klub 27 na event

Klub 27 to idealne miejsce na event w Warszawie. Lokalizacja w centrum, taras z widokiem na panoramę miasta, świetny bar i wystrój zachęcają do organizowania takich wydarzeń jak spotkanie fanów marki.

Fotorelacja ze spotkania fanów marki Honor

Spotkanie marki honor to wyjątkowe wydarzenie dla użytkowników telefonów komórkowych. Marka Honor trafia w potrzeby swoich klientów, ponieważ ich rzeczywiście słucha. Osoby odpowiedzialne za tą markę telefonów komórkowych zorganizowali spotkanie dla użytkowników, aby zapytać o ich doświadczenia, przemyślenia, czy sugestie. Poruszano nawet takie tematy, jakie kolory telefonów chcieli by zobaczyć w najbliższym czasie na polskich półkach sklepowych.

Podczas wydarzenia można było zobaczyć nadchodzące modele telefonów i porozmawiać bezpośrednio z pracownikami tej firmy ale głównie po angielsku, ewentualnie po chińsku ponieważ większość jak wiadomo marka wywodzi się z Chin. Fotorelacja ze spotkania fanów gdzie dochodzi do dyskusji, a nie suchych prezentacji to coś wyjątkowego. Sami zobaczcie ile było przy tym zabawy, a większość momentów kiedy uczestnicy siedzieli skupieni w telefonach był quiz na platformie Kahoot! podczas którego można było wygrać naprawdę ciekawe nagrody.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski