fbpx

Gamingowa impreza mikołajkowa Intel

Fotorelacja z gamingowej imprezy mikołajkowej w Sudio Flesz w Warszawie. Impreza mikołajkowa zorganizowana przez firmę Intel.

Kategoria:

Jak co roku w Grudniu, tak i pod koniec 2019 miałem okazję fotografować imprezy mikołajkowe. Jedną z ciekawszych imprez była gamingowa imprezamikołajkowa marki Intel. Na  imprezie zagościły automaty z muzeum fliperów, które znajduje się w podobnych halach na ul. Kolejowej. Był też sprzęt marki X-kom i ich zestawy gamingowe wraz kkceosoriami do bijatyk i wyścigów. Wszystko to czekało nie tylko do czystej zabawy, ale również ostrej rywalizacji podczas turnieju między drużynami, gdzie każda z drużyn brała udział w quizie, wyścigach w grze Grid 2 i rozgrywce na fliperach.

studio flesz grochowska

Event w Studio Flesz

Spotkanie zostało zorganizowane w Studio FleszStudio mieści w halach na ul. Grochowskiej w Warszawie pozostałych po fabryce sprzętu spawalniczego „Perun” z 1913r. – moje klimaty. Studio znajduje się niedaleko mojego mieszkania, ale nie miałem okazji jeszcze tam być, ani fotografować, więc bardzo się ucieszyłem.

logo z projektora na ścianie z cegły
Impreza mikołajkowa fotograf studio flesz

Impreza Mikołajkowa

Na początku imprezy wszyscy mogli się zapoznać, napić czegoś i zjeść przekąski. Część gości zapewne miała okazję już się poznać, bo wszystkich łączyła pasja do technologii.

Stare flippery

Na imprezie jedną z atrakcji i elementem zorganizowanego turnieju, poza komputerami gamingowymi były oldschoolowe flipery z muzeum Pinball Station w Warszawie na ulicy kolejowej. Są to jeszcze stare maszyny które w środku wyglądają jeszcze jak stary telewizor. Mnóstwo układów, kabelków i scalaków które odpowiadają za każdy element. Nie są jeszcze dotknięte miniaturyzacją, gdzie wszystko można by było zmieścić w mini komputerze. Jest to sprzęt dla prawdziwych pasjonatów starych gier i automatów.

Turniej mikołajkowy

Część turniejowa rozpoczęła się od losowania drużyn, które następnie musiały wymyślić swoje nazwy – było pomysłowo.

Turniej mikołajkowy składał się z quizu na platformie Kahoot!, która dość często jest wykorzystywana przy różnego rodzaju eventach opartych o rywalizacje. Do zabawy wystarczy dowolny telefon z aplikacją Kahoot! i dostęp do internetu. Przydatny jest również ekran na którym uczestnicy mogą razem zobaczyć pytania, a następnie wyniki na dużym ekranie.

Kolejnym elementem rozgrywek były wyścigi Grid 2 na komputerach gamingowych i kierownicach Logitech dostarczonych przez X-kom. Był również turniej gry na flipperach. Każda z drużyn miała okazję wykazać się w różnych wyzwaniach.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski