fbpx

Spotkanie prasowe Intel w klubie SEN

Relacja ze spotkania z dziennikarzami omawiające nowe trędy związane z komputerami osobistymi i procesorami Intel w klubie SEN.

Kategoria:

Relacja ze spotkania z dziennikarzami omawiające nowe trędy związane z komputerami osobistymi i procesorami Intel w klubie SEN. Firma Intel przedstawiła kilka propozycji komputerów które na nowo przywrócą radość z pracy i zabawy, a przy okazji zapewnią jeszcze lepszą mobilność i wydajność przystępnej cenie.

Klub Sen nad Wisłą

Sen to restauracja sushi, klub i przestrzeń eventowa pod jednym dachem, razem z Warszawskim Towarzystwem Wioślarskim znajdująca się jedyne 30 metrów od Wisły. Sen to dwie kondygnacje, to klub i restauracja w której odbyło się spotkanie prasowe, oraz przestrzeń typowo eventowa Sen Events w panoramicznym widokiem na Warszawę.

Bedąc na poziomie restauracji i baru mieliśmy równie ciekawy widok na Wisłę, Stadion Narodowy i Wisłostradę. Jest tam również dostęp do tarasu z widokiem na Powiśle. Lokal jest naprawdę przytulny i urządzony ze smakiem. Nie jest to typowo eventowa przestrzeń w hotelach dzielona ściankami działowymi. Sen to miejsce z duszą w historycznym miejscu Warszawy.

Komputery z procesorami Intel

Tematem tego spotkania były laptopy w budżecie okołu 2500 tysięcy zł dla osób potrzebujących prostego, a jednocześnie uniwersalnego notebooka na dzisiejsze czasy. Intel przygotował swoje propozycje komputerów Asus, Dell i HP. Każdy z nich wyposażony był w procesor i5, 8GB pamięci RAM i dysk SSD.

Poranna kawa

Spotkanie rozpoczęło się od luźnej kawki z brownie. W tym czasie goście i prowadzący mieli okazję poznać się jeszcze, chwilę przed oficjalną częścią spotkania, które również były luźno choć rzeczowo poprowadzone. Jako fotograf na spotkanie prasowe jestem fanem takiej formy, bez pośpiechu i nadęcia. Organizatorzy spisali się naprawdę świetnie pod tym względem.

Spotkanie prasowe

Spotkanie prasowe przyjęło miało pokazać wyniki badań na temat zachowań konsumentów, obecnych trendów i potrzeb dzisiejszych klientów. Doszło również do dyskusji, nie tylko między prowadzącymi którzy prowadzili dialog, ale również w gośćmi, których również zaciekawił ten temat.

Prezentacja notebooków w cenie ok 2500 zł

Po części oficjalnej prowadzący i goście przeszli do omówienia prezentowanych notebooków które czekały na ich uwagę.

Koniec spotkania

Pod koniec spotkania przyszedł czas na ciepły poczęstunek i kolejną porcję rozmów i dyskusji. Każdy z gości wychodząc, został obdarowany małym, ale praktycznym upominkiem, którego tu nie zdradzę.

Fotograf na spotkanie prasowe?

Potrzebny Ci fotograf na spotkanie prasowe? Zapraszam do kontaktu i zapoznania sie z ofertą fotografii eventowej. Fotografuję nie tylko spotkania prasowe, ale również konferencje, gale, bankiety, spotkania firmowe. Pracuję nie tylko w Warszawie, działam również w całej Polsce.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski