fbpx

Fotorelacja z gali i koncertu w Belvedere

Fotorelacja z Gali z okazji 20 lecia Francuskiego Instytutu Gospodarki w restauracji Belvedere w sercu Łazienek Królewskich w Warszawie.

Kategoria:

Piękna oranżeria w nowej pomarańczarni w warszawskich Łazienkach Królewskich która mieści restauracje Belvedere zachwyca swoim wnętrzem i pięknym zielonym otoczeniem Łazienek Królewskich w Warszawie. Tutaj odbyła się 20 urodziny Francuskiego Instytutu Gospodarki, podczas których odbył się koncerty Magdy Navarette i Piotra Steczka pt. „Warszawski Lutosławski” Wydarzeni było zorganizowane przede wszystkim dla pracowników Instytutu, którzy tego dnia mieli okazję spotkać się w tak przyjemnych okolicznościach i miejscu. Była to też świetna okazja, aby w tak licznym gronie wręczyć nagrody i podziękowania.

Fotorelacja z Gali

Fotorelacja z gali to zawsze ciekawe wyzwanie, ze względu na okoliczność i powagę całej sytuacji wymaga umiejętności technicznych i czujnego oka. Zwykle tego typu imprezy zaczynają się pod wieczór i są organizowane w lekkim półmroku z delikatnymi akcentami kolorystycznymi, co z jednej strony stanowi wyzwanie do fotografowania w takich warunkach, ale jednocześnie tworzy niesamowity klimat wydarzenia. Wybrałem do tego wpisu tylko część zdjęć, ale wybór nie był prosty. Chciałem pokazać tu i przebieg wydarzenia, najważniejsze momenty, ale również ten klimat starej eleganckiej warszawy w Łazienkach Królewskich.Zobacz również


Dodaj komentarz

Cześć, tu Marcin! 

Chcesz być na bieżąco z wpisami na Urbanflavour.pl?

Zapisz się na Newsletter

Fotograf eventowy - Marcin Krokowski